Ankara’da Yol Seferberliği…

 1- Bilkent kavşağından Sabancı ve Ankara Bulvarlarına paralel bağlantı yolu açılacak.

2- Hacettepe kavşağından Sabancı ve Ankara Bulvarlarına paralel bağlantı yolu açılacak.

Bilkent ve Hacettepe kavşaklarından Eskişehir Yoluna giren araçların oluşturduğu trafiği engellemek için daha akıcı olan Sabancı ve Ankara Bulvarlarına bağlantı yollarının önümüzdeki aylarda başlaması bekleniyor.

 

3- Etimesgut İstasyon Caddesi sadece dönüş istikameti olacak, şeker fabrikası arazisinden yeni yol açılacak.

Etimesgut ve Sincan gibi yoğun iki metropolün en önemli ulaşım güzergahı konumundaki İstasyon Caddesi sadece şehir merkezi yönünde kullanılıp, tren yolunun diğer tarafındaki şeker fabrikası arazisinden yeni yol açılması planlanıyor.

 

4- Bağlıca Bulvarı ve Sabancı Bulvarı arasında yeni bir bağlantı yolu açılacak.

Hızla gelişen Bağlıca ve Etimesgut’un trafik sorunu haline gelen Anse ve Mesa Plaza önündeki kavşağın yoğunluğunu azaltmak ve transit ulaşım için askeri bölge içinden Sabancı Bulvarına bağlantı yolu yapılması için planlama yapıldı. Önümüzdeki aylarda yolun inşaatına başlanması bekleniyor.

 

5- TRT Kavşağından çevre yoluna bağlantı yolu yapılacak.

Sinpaş Altınoran ve bölgede yeni yapılacak projelerin hali hazırda zaten trafiğin yoğun olduğu Turan Güneş Bulvarı yerine çevre yoluna yönelmelerini sağlayacak viyadüklü yol yapılması planlanıyor.

 

6- Kazan ile Havaalanı yolu birbirine bağlanacak.

Çalışmalara başlanılan yol ile Akyurt, Çubuk, Pursaklar aksındaki araçlar çevre yoluna inmeden Kazan ve İstanbul İstikametine yol alabilecekler. Aynı şekilde Kazan ve Kızılcahamam ilçelerinin havaalanına ulaşımları çok daha kolay olacak. Yapımına başlanan yol tamamlandığında Çubuk ve Kazan arası ulaşım 40 Km kısalacak.

 

 

Ankara'da Yol Seferberliği... 3101

 

 

 

ÖNERİYORUZ

Emlak Konut; Mühye Arsa Satış İhalesi… (28/05/2019)

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Çankaya-Mühye’de bulunan 6 adet …

Bir cevap yazın